ת"ו השעה

תהליך ליווי אישי

נצעד יד ביד מהמקום המצוי אל יצירת שינוי, בריאות ושמחה בעזרת

שלושת ה – ת׳: תנועה, תזונה ותודעה

סיפור ההתגלות – אבישג אמיר

הי, אני אבישג אמיר ואני עוזרת לנשים להגשים כל חלום שיש להן ללא כאבים ומגבלות בגוף ובמחשבה.

עברתי דרך ארוכה בעצמי – הייתי חולנית ועם כל כך הרבה בעיות בריאות שגרמו לי לוותר על החלום הכי גדול שלי – להיות רקדנית. גם אחרי שוויתרתי על החלום, החיים עדיין העמידו אותי בהמון מבחנים בריאותיים, רגשיים, משפחתיים…
 
כשאני מספרת לנשים על כל מה שעברתי  העיניים שלהן נהיות לחות מדמעות.
הסיפור שלי כולל בעל שחזר מהמילואים הלום קרב ומשם התגלגלנו לחוויות של אלימות ופחד, משבר שפגע בהכל – בבנות, בי, במצב הכלכלי אבל אני כאן לא כדי לספר לך את כל החלק הזה אלא כדי להראות לך שאפשר להתגבר על משברים, כאבים וחוויות קשות ולמצוא חזרה את השמחה, ההגשמה, הבריאות והחיים הטובים.
 
כשבחרתי לקחת אחריות על החיים שלי, לוותר על התחושה התמידית של "לקחו לי ושברו לי" – הבנתי, שאני יכולה ליצור לעצמי מציאות אחרת! טובה הרבה יותר ממה שחוויתי עד עכשיו!
 
עשיתי לי רשימה של חלומות שאני רוצה להגשים ועם הרבה עשייה והקשבה התחלתי להגשים עוד ועוד חלומות!
 
בראש הרשימה היה חלום לקנות בית בחו"ל, על יד נהר ויער עבות. כשהתקרבתי להגשמה של החלום הזה "שידרגתי" אותו כי כבר הגשמתי חלום ישן נוסף והוכשרתי להיות מורה בכירה ליוגה והחלטתי לחבר בין הדברים ולהפוך את הבית הזה למרכז אירוח, להביא לשם קבוצות קטנות ולהעביר סדנה של כל מה שלמדתי וחוויתי! גם את התחום של היוגה, גם את ההתפתחות האישית, הצמיחה, מציאת השלווה וההתכווננות להגשים חלומות וגם את התזונה השפויה, שסוף סוף מצאתי.
 
מצד אחד, כל כך הרבה דברים הסתדרו ממש כאילו היקום אומר לי שאני ממש בדרך הנכונה ומצד שני, היו כל כך הרבה קשיים! אין לי דרכון אירופאי, אני לא אזרחית קרואטית, לא יודעת את השפה, אין לי משפחה שם… בירוקרטיה יש בשפע גם בארץ (לנהל עסק פרטי בחו"ל) וגם בקרואטיה (מי זה זוג הישראלים ההזוי הזה!?!?!) וכל תהליך הקניה והשיפוץ, ההשקעה הכספית, ההיעדרות מהארץ כשיש לי בנות שצריכות אותי. אבל שום מכשול כבר לא הצליח לעצור את התנופה הזאת
הרבה חששות התלוו למהלך הזה.
המון פחדים התעוררו. פחדים שזיהיתי שמלווים אותי כל חיי ופחדים חדשים כי אף פעם לא העזתי כל כך!  מצד שני, שמעתי בתוכי קולות חדשים שקוראים לי להעז, להגשים את עצמי, לדמיין לעצמי את הטוב שקורה ולא לשקוע ולטפח את הפחדים. זה היה קונפליקט רציני בין אבישג הישנה ואבישג החדשה אבל הרגלתי את עצמי (בהתחלה באופן מאולץ עד שזה הפך להרגל)  לחייך אל עצמי כל  בוקר, להחמיא לעצמי ובעיקר להגיד לי שאני ראויה, שאני בטוחה, ושמגיע לי הטוב ביותר!
 
פחות משנתיים אחרי הרגע, שיצאנו לדרך, כבר עמדתי בפתח הבית הזה! כמובן, שבעלי (השלישי, כן?) היה איתי בכל זה, מגשים על הדרך את החלומות שלו, והקמנו מקום שנקרא (כמה סימבולי) GREEN EDEN כלומר, גן עדן ירוק. למה סימבולי? כי כמה שנים קודם עוד דישדשתי במיץ של הזבל של הגיהנום והנה – עכשיו יש לי גן עדן משלי!
בקיץ 2019, חזרתי מקרואטיה הביתה לישראל, אחרי עונה של הפקת והנחיית סדנאות יוגה ומדיטציה וחשבתי על הנשים המרגשות שפגשתי בסדנאות, על כל השינויים שראיתי בהן במהלך הזמן שהעברנו ביחד, כל אחת עם הסיפור שלה.
 
הבנתי שהתהליך חייב להיות ארוך יותר כדי לאפשר להן להתחבר למקום עמוק יותר בעצמן, לטפל באמת בשורשים שלהן, לאפשר להן את הזמן להפנים, להרגיש, להיות ולחוות ברגעי היום יום את השינויים העוברים עליהן ולהגשים הרבה יותר ממשאלות ליבן, ולהרגיש בריאות טובה יותר בגוף ובנפש.
אספתי את כל הכלים הנפלאים שכבר היו לי בתחומי הגוף והנפש –   בשביל הגוף – יוגה תרפיה שמטפלת ומרפאה מכאבים, ותזונה שנותנת תמיכה לתהליך.
ובשביל הנפש יצרתי מגוון תהליכי מדיטציה שירפאו עמוק פנימה.
 
ואת כל זה הפכתי לתוכנית שמותאמת באופן אישי לכל אישה ואישה – כל אחת והמקום שבו היא נמצאת, בגיל שלה, בהרגלים שלה, בדברים שאיתם היא מתמודדת, ליצור עבורה את המדיטציות המיוחדות בשבילה, להיות איתה בקשר יומיומי, ממש כמו אמא  ולהתאים לה תוכנית עבודה משלה.
אחרי מספר מטופלות, שעשו בתהליך המשותף איתי צעדים משמעותיים בחייהן,
אני יודעת, בביטחון מלא ושתוכנית הליווי שלי באמת עוזרת ליצור שינויים וצמיחה בדרך אותה אני מיישמת בעצמי יום-יום ולכן, אני יכולה לומר באינטגריטי מלא שאני  walk my talk
 
ועכשיו אני כאן כדי שתוכלי גם את להתחבר ולמצוא את השביל הפרטי שלך בעזרת ארבעת המפתחות לאיזון, שלווה וגוף שמרגיש טוב יותר.
 
אם את מתחברת למה שסיפרתי כאן, בואי נדבר!
אם את רוצה להבין יותר לעומק את ההיגיון שבשיטה, בואי קבלי ממני במתנה הדרכה מיוחדת על ארבעת המפתחות של "תו השעה" כדי שתוכלי להתחיל את הצעד הראשון שלך להגשים את החלום שלך מכל מצב בו את נמצאת.
 

נורית נתן ממליצה על הקורס